ملحفه یک بار مصرف در خیلی از مکان ها کاربرد دارد و مزیت و معایب های زیادی دارد. برای مثال در بیمارستان ها و کلینیک ها یا آرایشگاه ها و هتل ها و غیره در خیلی از مکان ها کاربرد دارد. اگر شما هم به ملحفه یک بار مصرف نیاز دارید و ولی اطلاعات کافی درباره این موضوع ندارید. با ما در این مقاله همراه باشید. زیرا ما در این مقاله می خواهیم شما را کاملا با ملحفه یک بار مصرف که با پارچه اسپان باند درست می شود آشنا کنیم. پس با ما تا آخر این مقاله همراه باشید.

ملحفه یک بار مصرف چیست؟

اما بیایید قبل از اینکه به سراغ نکات دیگر این محصول و موضوع برویم با هم بررسی کنیم. که اصلا این محصول چیست. و چه کاربردی دارد. برای همین تا آخر این مقاله با ما همراه باشید. اما بیایید برای درک بهتر و بیشتر این موضوع یک مثال ساده بزنیم تا شما متوجه شوید که این محصول چیست و چه کاربردی دارد.

مثال:

فرض کنید که شما یک کلینیک دارید. مریض هایی به کلینیک شما مراجعه می کنند و روی یک تخت دراز می کشند تا  شما آن ها را معاینه کنید. برای حفظ بهداشت بیشتر باید بر روی تخت های تان ملحفه یک بار مصرف بی اندازید. حالا بگذارید در اینجا یک سوال از شما بپرسیم. آیا به نظر شما امکان پذیر است که ملحفه ای که یک بیمار بر روی آن خواییده است و شما آن را معاینه کرده اید دوباره بیمار بعدی روی آن دراز بکشد؟ به نظر شما در یک کلینیک یا بیمارستانی که باید بهداشت آن با دقت رعایت شود تا از مریضی ها و عفونت ها جلوگیری شود یا این کار بهداشت رعایت می شود؟

جواب این سوال کاملا روشن و ولضح است. با این کار نه تنها بهداشت رعایت نمی شود بلکه ممکن است که باعث عفونت و انتقال بیماری ها شود. پس به نظر شما چاره کار چیست؟ برای این مشکل باید چه کاری انجام داد؟ آیا راهی وجود دارد؟ شاید با خودتان بگویید خی می شود ملحفه ها را بعد از رفتن بیمار شست. اما این راه تقریبا غیر ممکن است. زیرا در یک کلینیک یا یک بیمارستان باید همه چیز استریلیزه و ضد عفونی باشد. اما اگر در مواقعی که شسته شد و خواستیم آن را در تخت پهن کنیم ممکن است که آلوده شود. دلیل دوم این است که در آب اسراف می شود و همچنین بسیار بسیار زمان گیر و سخت است. پس به نظر شما چاره کار چیست؟ ملحفه های یک بار مصرف چاره کار این مشاغل است.

ملحفه های یک بار مصرف چگونه روانه بازار می شود؟

در بالا به شما گفتیم که چاره کار این نوع مشاغل ملحفه های یک بار مصرف است. حالا شاید برای شما سوال باشد که خب این ملحفه ها به چه شکلی وارد بازار می شود و نحوه کار با این ملحفه ها چیست؟ خب ما می خواهیم در این قسمت از مقاله جواب این سوال مهم را به شما بدهیم. ملحفه های یک بار مصرف به صورت رولی و در هشت متر تولید و روانه بازار می شود. به اندازه دو متر یعنی اندازه استاندارد یک تخت رد دارند. و شما می توانید رد آن آن را جدا بکنید. ولی اگر هم کوچک تر خواستید می توانید به اداره ای که می خواهید با قیچی آن را برش دهد.

جنس ملحفه های یک بار مصرف چیست؟

در قسمت های بالای مقاله به شما نکاتی درباره ملحفه یک بار مصرف گفتیم. حالا شاید سوالی در اینجا برای شما پیش می‌آید که خب جنس این محصول از چیست؟ این مطمئنا سوال خیلی از شما است که دارید این مقاله را مطالعه می کنید. در کل می شود گفت که ملحفه یک بار مصرف از چند نوع پارچه تولید می شود. ولی ما در این مقاله از ملحفه ای صحبت می کنیم که از پارچه های اسپان باند تولید می شود. اگر نمی دانید که پارچه های اسپان چیست ما در قسمت  های بعد یک توضیح مختصر راجع‌به این موضوع می دهیم. پس با ما تا آخر این مقاله همراه باشید.

پارچه اسپان باند چیست؟

در بالا به شما گفتیم که یکی از ترین موادی که با آن این محصول را تولید می کنند. پارچه های اسپان باند است. شاید ندانید که پارچه های اسپان باند چیست. ما در این قسمت از مقاله یک توضیح مختصری راجه به این قضیه می دهیم. پاره های اسپان باند پارچه هایی بی بافت هستند که با تار و پود نخ تولید نمی شود. این پارچه ها بسیار پر طرفدار هستند و در زمینه های مختلفی کاربرد دارد. این پارچه در زمینه های مختلفی به شدت معروف شده است. در حدی که اگر این پارچه ها در آن زمینه ها نباشد کار آن ها لنگ می ماند.

مزایا و معایب ملحفه یک بار مصرف

در قسمت های بالای مقاله نکاتی در رابطه با این محصول به شما گفتیم. حالا در این قسمت از مقاله می خواهیم شما را با مزایا و معایب این محصول را با هم بررسی کنیم. پس با ما همراه باشید.

مزایا ملحفه های یک بار مصرف

  • صرفه جویی در زمان
  • رعایت بهداشت
  • راحتی کار
  • تولید در رنگ های مختلف
  • قابل استفاده در مکان های مختلف و وسیع
  • جنس با کیفیت
  • و صد ها مزایای دیگر…

این موارد بالا مزایا این محصول پر کاربرد است. حالا در ادامه می خواهیم به شما معایب این محصول را بگوییم. پس با ما همراه باشید.

معایب ملحفه یک بار مصرف

  • بعضی از آن ها جنس خوبی ندارد[ که البته این را نمی توان خیلی عیب جدی شمرد. [زیرا از هز محصولی هم جنس بد وجود دارد و هم جنس خوب وجود دارد. و شما می توانید از جنس خوبی این محصول را خریداری کنید]
  • بعضی از برند های قیمتی گران دارد.
بالا